UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bażantarnia w Elblągu i jej rozwój nie jest ważny dla Władz Miasta, ważniejsze jest prawdopodobnie za przyzwoleniem Władz Miasta, Zarządcy SM „Sielanka” trwające od lat utrzymywanie i rozwój obszaru bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”, trzeba niezwłocznie usunąć z tej lokalizacji, mieszkają tu rodziny z dziećmi!!!. Od lat trwają codziennie biesiady alkoholowe, ze szczególną dynamiką w każdy weekend. Jeden specjalistyczny sklep alkoholowy do którego pielgrzymuje stała grupa Patoli, koczuje od otwarcia do zamknięcia sklepu żłopie wódę, handel jawny innych używek. ZERO działań Policji na rzecz podstawowych spraw zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Wszystko można sprawdzić z monitoringu, kamery na okolicznych budynkach.