UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie mam nic przeciwko Letniemu Salonowi nie tylko Muzycznemu w Muszli w Bażantarni. Mam tylko pytanie do władz Elbląga dlaczego to super urokliwe miejsce, jedyne w swoim rodzaju w Elblągu jest wykorzystywane od lat tylko 7 x w roku. Sezon do wystepów plenerowych trwa orientacyjnie od 1 maja do 15 września. Liczę na odpowiedż Departamentu Kultury. UM