UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Eberhard Autochton - "W 1902 roku w Elblągu mieszkało 53 258 osób (w tym 450 Żydów i 112 Polaków), a tylko w czerwcu tego roku urodziło się 142 dzieci... " Wniosek: obecna kiepska sytuacja demograficzna bierze się stąd, że mamy za mało Niemców i Żydów :)