UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Powtórzę raz jeszcze bez cienia złośliwości, bo to poważny temat. Nowy aquapark w Elblągu to najsłabiej zabezpieczona impreza masowa w naszym mieście. Proszę spojrzeć na kilka detali, które powinny być sprawdzone przez dziennikarzy, na tym polega rola mediów lokalnych takich jak gazeta portel. (1) Ilość ratowników w relacji do ilości osób na obiekcie - to wynika wprost z ustawy o organizacji imprez masowych (2) Współdzieleni obowiązków - proszę zobaczyć, że przy nodze każdego ratownika stoi apteczka. Jeżeli ktoś się zrani ratownik zajmuje się opatrywaniem czyli schodzi ze stanowiska ratownika. Kto pilnuje pływających w tej strefie kiedy ratownik zakłada opatrunek? Powinien być punkt medyczny, ratownik nie może nagle zdejmować wzrok z obecnych w wodzie (3) Mamy już pierwszą bojkę na parkingu o miejsca do parkowania - tych sytuacji będzie przybywać przy takiej ilości osób. Kto tam pilnuje porządku? Znowu ratownik? Na Zachodzie nikt nie lekceważy takich rzeczy