UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

powinieneś jeszcze dodać parki miejskie, ulice, ścieżki rowerowe, ławeczki, amfiteatr, hale sportowe, boiska, itd. , czyli wg ciebie nic nie powinno być w mieście dla jego mieszkańców? żal mi ciebie, zadbaj o zdrowie i wychodź chociaż na spacer wokół swojego bloku i przestań bawić się ino pilotem.

wiem