UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
powinieneś jeszcze dodać parki miejskie, ulice, ścieżki rowerowe, ławeczki, amfiteatr, hale sportowe, boiska, itd. , czyli wg ciebie nic nie powinno być w mieście dla jego mieszkańców? żal mi ciebie, zadbaj o zdrowie i wychodź chociaż na spacer wokół swojego bloku i przestań bawić się ino pilotem.
wiem