UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To przejście jest niebezpieczne przez łuk drogi zasłonięty ogrodzeniem, pieszych widać w ostatniej chwili. Do tego rano było ostre słońce i tragedia gotowa. Niestety kierowcy również nie zwalniają do bezpiecznej prędkości przed przejściami, do czego są zobligowani, lecą sobie tam z górki. Jako kierowcy traktujmy przejścia podobnie jak przejazdy kolejowe, to piesi nie będą ginąć. Pamiętajmy, że pieszy może być stary, albo być dzieckiem, mieć problemy ze wzrokiem, słuchem, albo zwyczajnie nie ogarniać. Bezpieczeństwo pieszych zależy od kierowców.

Szkoda