UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
cyt. "W 2026 roku ma rozpocząć się jest etap remontu torów na odcinku Elbląg-Malbork. " Kto to pisał? Czy wy w redakcji czytacie tekst przed wstawieniem na stronie? I jak- remont do końca grudnia czy w 2026? Portel robi się jak gazetka szkolna....
ehhh