UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

cyt. "W 2026 roku ma rozpocząć się jest etap remontu torów na odcinku Elbląg-Malbork. " Kto to pisał? Czy wy w redakcji czytacie tekst przed wstawieniem na stronie? I jak- remont do końca grudnia czy w 2026? Portel robi się jak gazetka szkolna....

ehhh