UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@SW. - Chyba jesteś burak ze wsi, pewnie Markusy PiS skoro pytasz o badanie wody bo dla mnie jest oczywiste że przed każdymi zawodami pływackimi jest obowiązek zbadania ! Nikt nikogo nie może narażać na ewentualne zatrucie i nikt nikogo nie zmusza do udziału w zawodach ! Ok ?