UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy sanepid badał wodę przed igrzyskami ?... wzięli padłe ryby niby do badania i cisza. Pewnie po drodze gdzieś je wyrzucili i PO sprawie. Dermatologia może być zadowolona.... - oczywiście PRYWATNIE. No bo oczywiście że na NFZ an ten rok brak już limitów.

SW.