UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dajcie spokój- czy chcecie powiedzieć że koncert muzyczny o czymś świadczy? Zobaczymy na koniec roku jak będzie wyglądał bilans finansowy miasta. Po każdym roku debet będzie rósł. Igrzyska kosztują. Za chwilę ekipa dostanie zadyszki. Układ trwa. Stanowska poobsadzane tą samą ekipą która swiadczy sobie przysługi i się sobie odwdziecza. Dzielny prezydent sypie kasa na bahanalia. Myśli że tego właśnie potrzeba miastu i jego mieszkańcom. Za jego kadencji nie doczekamy się portu ani żadnych istotnych inwestycji