UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ach te achtory" to wariaty, jeszcze tam Kołaczkowskiej brakuje, " a byłeś, widziałeś że tak gadasz", "I co... to tak wyglądają twoje delegacje. - pociąg mi uciekł... to teraz mi powiedz, że to nasza wina" - ach samo życie, te artystyczne wariactwo potrzebne jest nam jak chleb I mleko... dziękujemy Wam za te przebieranki

Oleś.