UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Frekwencja niestety większa podczas codziennych biesiad od dnia „Bożego Ciała” przez cały weekend ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Przyzwolenie i bezczynność Władz, Radnych, Policji, Zarządcy SM „Sielanka”. Brak od lat przeciwdziałania postępującej degradacji tego obszaru. Codzienne biesiady Patoli i Meneli szczególnie długotrwałe w dni wolne i świąteczne. Żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa. ZERO efektywnych działań na rzecz podstawowych spraw zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego dla lokalnej społeczności ŻENADA.