UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rada powinna się składać z osób spoza muzeum. Inaczej jest bezstronność będzie ograniczona. Jeśli w radzie będzie pracownik muzeum to wówczas będzie się starał się przypodobać dyrektorowi lub przynajmniej nie konfliktować się z nim.