UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dzieki serdecznie za ciepłe słowa pod moim skromnym adresem. Nie to, że chciałabym świat zawojować ale chciałabym troche normalności w tym jakże nienormalnym już niestety świecie. Antyburak- Ty tez jestes ok. Facet przez duże F.Może na naszych "lamentach" i poboznych życzeniach się nie skończy.Miejmy nadzieję. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi.
Yolande