UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie zwalajcie na Policje , oni sa ok , tylko sądy wandali wypuszczają i tu mniejcie obiekcje. Wszystko zależy o sędziny, pewnie da kolegium , albo w zawiasach , a powinna przynajmniej rok bez zawiasów, powiedzą trochę i raczej nie będą tam chcieli wracac :)
007