UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kolezanke napastowal koles - ojciec kolezanki go pobil = normalne zachowanie ... tak jak i tego policjanta, ale nasze kochane prawo jest takie, ze to nie pedofil, czy lobuz pojdzie za kratki - a samarytanin. szacunek dla pana policjanta, fakt nielubie policji - ale tej "zlej" dla ktorej sa rowni i rowniejsi bo to to juz wieksza zbrodnia - posiadac wladze i jej naduzywac :/ albo "niezauwazac" jak ktos wpier**** ci sie do chaty :[

kurkurio