UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierwsze 200 osób będzie pod scena i lepiej nie pijcie bo jak lać się zachce to już tą miejscówka będzie zajęta to do toi -ka droga w jedną stronę. Tysiące czekających za budynkiem tylko na to czeka.

Hahahahah