UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
najlepszy kabaret to nielegalnie przejęta telewizja i inne klakierskie pseduo media kóre nie służa Polsce i dezinformują nie mówiąc jaka jest prawda na granicy i w innych sprawach. teraz jatrzą i szukają jak obalic wybory bo ICH koleś nie wygrał. to było do przewidzenia. już koń szykuje przewrót ale to się nie uda, bo Prawdziwi Polacy stoja na strazy Demokracji Prawidzwej a nie warczącej :) zgrzyty i trzaski, braku smaru ot co!