UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a od kiedy stare miasto to ma pierwszeństwo na cokoliwiek? Dlaczego nie robicie tej imprezy miedzy barakami na lotnicznej albo na lotnisku? W miescie ludzie chca odpocząc a nie jakies wycia czy krzyki w środku miasta. Stare miasto nie jest od imprez.