UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Okazja idealna, „Wodzu” władzy lokalnej! weź za rączkę miejscowych komendantów Policji, Straży miejskiej i niech was Dzielnicowy rejonu 6 oprowadza i prezentuje, jak Wasze przyzwolenie i bezczynność w podstawowych sprawach zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego dla lokalnej społeczności utworzyła i dynamicznie rozwija obszar bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Codzienne gromadzenie się Patoli i Meneli, żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa od lat. Zakłócanie porządku publicznego, coraz mocniejsze i głośniejsze, śpiewy z mikrofonem i przenośnym głośnikiem i bełkot pijacki. Dlaczego z powodu funkcjonowania wyspecjalizowanego sklepu alkoholowego zmuszacie mieszkańców do codziennego patrzenia słuchania tych nieustannie koczujących „ameb”? Kiedy skończy się ten „CYRK”? Kiedy zostanie odebrana koncesja i usunięty zostanie z tego rejonu ten wyspecjalizowany sklep alkoholowy? Kiedy powstrzymacie degradację tego obszaru w Śródmieściu tuż przy Szkole Podstawowej i Przedszkolu? Co musi się jeszcze wydarzyć, żeby decydenci podjęli działania oczekiwane przez społeczeństwo?