UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Prezydent jest nadal na etapie obiecywaniu bardzo wiele prawie wszystkim. Zalecam wstrzemięźliwość Panie Prezydencie bo nadejdzie wkrótce dzień kiedy z tych obietnic trzeba będzie się wywiązać.20% kadencji minęło