UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świetna inicjatywa. Prezydent Missan to zwykły czlowiek, taki jak my. Dobrze, że wychodzi do ludzi, a nie zamyka się w gabinecie. Ale oczywiście marudom i tak nie będzie pasować i zaraz wyleje się hejt. Nie dogodzisz...