UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Nowogódzkiej zbudowali zbiornik podziemny za unijną kasę. Mieli wodę pobierać z niego do podlewania zieleni na mieście. Zbiornik istnieje już 4 lata, ani jednej beczki wody nie pobrano. Natomiast kolesie na dokumentacji zarobili krocie. Brawo kolejny raz.

Łomatko