UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na Nowogódzkiej zbudowali zbiornik podziemny za unijną kasę. Mieli wodę pobierać z niego do podlewania zieleni na mieście. Zbiornik istnieje już 4 lata, ani jednej beczki wody nie pobrano. Natomiast kolesie na dokumentacji zarobili krocie. Brawo kolejny raz.
Łomatko