UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PANOWIE Z POLICJI -WIECEJ TRZEBA PRZEBYWAC W DZIEN I W NOCY W MIEJSCACH PUBLICZNYCH I NA OSIEDLACH GDZIE STOJA BLOKERSI JAK TO BYLO ZA INSP.STARANCZAKA 'A TERAZ I STRAZY UM NIE WIDAC -KIEDYS TO STRAZY NIE BYLO I JEDEN POLICJANT /MILICJANT Z PSEM LEPIIEJ SOBIE PORADZIL NIZ DZISIAJ RADIOWOZ POLICJI I DZIEWIECIU ZE STRAZY MIEJSKIEJ PREZYDENTA. WNIOSEK Z TEZA -WYSLAC NA SZKOLENIE.
DZONY KOWBOJ