UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zbudowany jest postawą elblążan, którzy we wszystkich postach potępili ten dresowy chłam, śmieci, margines społeczny. Szczególny "wpier....." powinni rodzice spuścić tym debilnym, nieletnim idiotkom, które dały pokaz swego bezmózgowia. Na pohybel dreso-śmieciom, chwała naszej Policji!