UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajna impreza, ludzie mają pasję i zacięcie, zawsze trzeba brać pod uwagę że chcieli i mogli i pojechali, wszyscy dotarli na metę... wszyscy dobrze się bawili, tak trzymać.... coraz więcej ludzi korzysta z tej formy wypoczynku... fajna rzecz....
Czytelnik...