UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja uważam, że zarobki posła Krasulskiego to totalna przesada, za NIC nierobienie. A po za tym te informacje powinny nie być jawne, a tylko dla służb kontrolnych i sejmu, bo nie lubie komuś zagladać do kieszeni, a tym bardziej, by mi ktoś zaglądał. do majatku.