UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najzabawniejsze jest to, że ci niby bogaci "politycy" jak widać po tych oświadczeniach mają mizerne pojęcie jak zarządzać swoim majątkiem; P - więc poza dostawaniem wynagrodzenia porównywalnym ze średnią pensją programisty/kogoś bliżej seniora IT lub inżyniera na dużej budowie/kontrakcie... mentalnie nie różni ich wiele od przeciętnego Kowalskiego, który jako-tako ciuła i się bogaci... rzec można, że gdyby nie te pensje lub sute emerytury - to by jeszcze biednieli; )... poza tym, że to co tu widać to oficjalna fasada - nie wiadomo co dzieje się z przepisywaniem czegoś na rodzinę itp.

exPolityk