UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

EKUZ to ściema!!! Podczas pobytu w Niemczech dorwał mnie potworny ból zęba. Poszedłem do dentysty co ma umowę z Niemiecką kasą chorych i jak pokazałem EKUZ to mnie wyśmiali, że nawet czytnik tego nie odczytue (Niemcy mają swoje karty zdrowotne z warstwą elektroniczną do czytników). Musiałem zabulić normalnie 100 euro za usługę. Zadzwoniłem do centrali NFZ z pytaniem o co chodzi to powiedzieli, że faktycznie na EKUZ to niewiele można zdziałać zagranicą. Także karty EKUZ możecie wyrzucić do śmietnika.

StefanK