UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wybraliście Michasia, tak ładnie obiecywał... no to macie swoje stadiony, a na te ładne w małych miasteczkach możecie jedynie zazdrośnie popatrzeć- tam potrafią to zrobić z dużo, dużo mniejszym budżetem..

???.!