UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stadion w Ostródzie, podobny ma Wikielec, a co mają w wielkim mieście Elblągu? - mają Krakusa, Modrzewie, Moniuszki, Skrzydlatą- wszystko zaledwie na okręgówkę, a na A8 - na Gruz Arena, podgrzeją im trawę, już tak z 20 lat. Co to znaczy dobry gospodarz, to I chodniki, drogi, ulice - staneły I zatrzymały się w głębokiej komunie