UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak to jest że taka Ostróda ma nowoczesny stadion choć ich drużyna gra w 4 lidze i pewnie spedzi tam jeszcze kilka lat a Elbląg zamiast stadionu ma KURNIK ! ? Dlaczego tam można było zbudować a w Elblągu nie choć przez wiele lat Olimpia grała na poziomie centralnym ?