UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to jest że taka Ostróda ma nowoczesny stadion choć ich drużyna gra w 4 lidze i pewnie spedzi tam jeszcze kilka lat a Elbląg zamiast stadionu ma KURNIK ! ? Dlaczego tam można było zbudować a w Elblągu nie choć przez wiele lat Olimpia grała na poziomie centralnym ?