UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tam miał być port Państwowy któego budowę dwa lata temu zablokowali Jurij motorówka, Witalij ćwierk i mihaił nakrętkov obiecali wzamian budowę portu miejskiego. Po dwóch latach jurij tam cumuje starą krypa a portu jak nie było tak nie ma. Przecież to mogłyby być setki miejsc pracy, rozwój transportu, firm podwykonawczych, napływ towarów itd. a mamy to co mamy. Zmarnowane lata pod administracją PO. Jakie to przykre i żałosne. Ta tłuszcza która w piątkowy wieczór na rogu ulic Kowalskiej/Stary Rynek skandowała rafau rafau nawet nie ma o tym bladego pojęcia. Przerażające!
Jawamwojtaniewybierałem