UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uwielbiam czytac zachwyty peowócw o wygranej tęczowego w exit poll, przeciez to nie jest miarodajne! Exit poll nie gwarantuje zwycięstwa. Exit poll to ankieta i może być przekłamana tych co odpowiadają, bo mogą ściemniać celowo. Jak tak robiłem. Mowiłem co innego a na kogo innego zagłosowałem. Od lat to wiadomo, ale się podjarali fani traszki, pewnie sądzili, że tak samo jak w I turze to i teraz nic sie nie zmieni, a jednak... i co? Cieszycie się brygada? Uśmiechnijcie sie, co tacy smutni? Przegrałem tylko hahah Teczowy :D jak skakali, jak kangury ale beka z nich, amatorzy hahaha