UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam, bajek już nie trzeba. Ludzie wybierają miejsca gdzie chcą żyć, gdzie jest lepiej, łatwiej- gdzie władza ma wpływ na rozwój, pracę - służbę zdrowia- tu władza trzyma się kurczowo koryta, które jest tylko dla nich. a ludzie wybierają I glosują nogami, gdzie chcą żyć.
Taka prawda..