UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Setki zapisanych stron mają sprawić wrażenie, że miasto jest w dobrym stanie i że dużo się w nim dziej. Otóż to tylko pozory. Brak jest bowiem strategii. Trudno do niej bowiem zaliczyć otwarcie gabinetu stomatologicznego z nocnymi dyżurami i powołanie kilku rad konsultacyjnych. Mówimy o mieście 100+ tys mieszkańców, które jednak powinno mieć pewne ambicje / aspiracje. Mam wrażeniem że obecna ekipa jest dobra w imprezach plenerowych. Ale jak się zdemontuje te kolorowe banery i tymczasowe dekoracje towarzyszące tym imprezom, to wychodzą na wierzch te same dziuraw drogi, brudne ulice, stare usterki i dysfunkcje. Więc jaki jest ten stan miasta?