UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@skrzydlaty - A ja bym chciał, żeby trenerem został KAROL. Nasza młodzież ma potencjał!!! Potrzebuje tylko tego, żeby ktoś w nią uwierzył i dal jej szansę - wychowankom i młodym kontraktowym. Trzymam kciuki. (Ps. Zawodnicy i młodzież Szwedy i Hebdy porażka - grały układy, nie umiejętności i serce, dlatego mamy co mamy).
elblążek