UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę sprzeczności w tych planach na przyszłość bo akurat Jasiński przyjechał z drugiego końca Polski. Nie zamykał bym się w 3 lidze na takich jak tylko dlatego że nie jest z Elbląga czy okolic. Tak zrobił nasz genialny koordynator, który nie tyle promował swoich wychowanków co nie chciał żeby wszyscy zobaczyli że młodzieżowiec z zewnątrz bije ich wszystkich na głowę. Przecież dalej mami dobrym szkoleniem w akademii. Szweda natomiast promował i jak już teraz wiemy nie za darmo tych których przywiózł w teczce albo mu podsunęli. Olimpia potrzebuje zatem uczciwego i obiektywnego trenera-pasjonata dla którego największą wartością będzie klub i drużyna a nie egoisty czy hochsztaplera nastawionego wyłącznie na siebie. Dodatkowe kryterium w procesie rekrutacji - nie może mieć na imię Karol :-). A o Jasińskim który faktycznie ma olbrzymi potencjał myślę że usłyszymy jeszcze zapewne nie raz, niestety nie za sprawą Olimpii Elbląg.

skrzydlaty