UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
13:0 tyle wyłapała nasza młodzież z Legią w ostatnim meczu juniorów, za co ci ludzie biorą kasę w akademii???? Jedyny sensowny zawodnik w naszym zespole to Jasiński, którego zupełnie nie wykorzystano, reszta powinna być wywalona, Witan jest emerytem i nie na 3 ligę, niech wraca do Zawiszy. Trzeba budować wyłącznie w oparciu o Elbląg i najbliższe okolice, łącznie z trenerem i może za kilka lat będziemy taką drugą Stalą Rzeszów.