UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koszmarki w natarciu. Niech jeden z drugim pod swoim oknem pierdzi. A ta policja z Tolkmicka pewnie im przejazd utoruje zamiast doje... po 500zl za ponadnormatywny hałas. Oczywiście są wyjątki wśród motocykli i ich wlascicieli.