UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Muzyka elektroniczna jest spoko. Nie trąbki bez ładu i składu tylko rytmiczna harmonia i dźwięki natury. Olsztyn ma Campus Polska o polityce z młodzieżą, a Elbląg Europejskie święto muzyczne na których można zapraszać artystów nie tylko z regionu, ale światowych. Dzieła sztuki akustycznej i nowinki półprzewodnikowej syntezy brzmienia. Kreatorzy wizualizacji przetwarzają obecnie dane o wiele więcej niż pierwsze wyprawy na Marsa łazików samochodzikowych
nie mam nic przeciwko