UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci biedni muzycy zza żelaznej kurtyny nie mieli sprzętu. Wystarczy zobaczyć na czym gral zespół z U. K Atomsi który gościł w Elblągu. Ten zespół z miasta Preston zrobił chyba wiekszą popularność u nas niż u siebie. A grali na sprzęcie klasy The Beatles. = Vox, Gretsch.

Roman Zamech