UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci biedni muzycy zza żelaznej kurtyny nie mieli sprzętu. Wystarczy zobaczyć na czym gral zespół z U. K Atomsi który gościł w Elblągu. Ten zespół z miasta Preston zrobił chyba wiekszą popularność u nas niż u siebie. A grali na sprzęcie klasy The Beatles. = Vox, Gretsch.
Roman Zamech