UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ten Szweda ze swoimi Lorencami wie co to ambicja, honor, gra do samego końca. Wszyscy plują na zarząd, zresztą słusznie ale jak ktoś napisał na FB za wyniki sportowe odpowiada trener. Żeby uniknąć dalszego upokarzania OE proponuję oddać walkowerem pozostałe mecze albo przesunąć tego trenerskiego geniusza do prowadzenia 3 drużyny żeby tam wypełnił kontrakt (absolutnie nie do 2 bo jeszcze szybciej od koordynatora spuści ją z 4 ligi) a Olimpię niech do końca poprowadzi asystent albo nawet fizjoterapeuta. Progres murowany.
potop szwedzki