UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uwielbiam te dziennikarskie "miał". Miał zabić człowieka, to miał, czy zabił? Miał nie ustąpić pierwszeństwa, czy nie ustąpił? Czego się dziennikarze boicie, że ktoś was poda do sądu za opisywanie faktów? Dlatego używacie durnego trybu przypuszczającego, do zaistniałych już faktów?
kkk