UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kompletna dezorientacja logiki wiary bo widać że trzeba być księdzem i zakonnicą by ich śmierć na świętość zasługiwała a pozostali którzy zginęli są poganami ? Proszę wydrukować bez cenzury bo tu nie o wiarę chodzi a tymbardziej krzywdzenie jej lecz prawdę !