UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy żyją jeszcze jacyś artysci uczestniczący w I Biennale? Czy mozna bylo ich zaprosic na ta rocznicę? Jerzy Wojewski jako pracownik zamechowskiego biura konstrukcyjnego napewno ich wspierał w statycznych obliczeniach wytrzymałościowych. Z kolei Marian Szypuła był spawaczem który pracował z tymi artystami na warsztacie. Do dzis w dobrym sdrowiu. To im powinien byc poswiecony przynajmniej w czesci ten jubileusz..