UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Autora tego panegiryku nie napisał gdzie była w tym czasie jego rodzina. Jakby Redakcja chciała publikować wszystkie opinie na temat jakości leczenia w elbląskich (i nie tylko) szpitalach to ta laurka by przepadła w obliczu ilości opinii mniej przychylnych