UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Autora tego panegiryku nie napisał gdzie była w tym czasie jego rodzina. Jakby Redakcja chciała publikować wszystkie opinie na temat jakości leczenia w elbląskich (i nie tylko) szpitalach to ta laurka by przepadła w obliczu ilości opinii mniej przychylnych