UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słowa mojego kolegi Zbyszka to nic innego jak szczera prawda i naśladowania godny obiektywizm. Dziękuję personelowi Szpitala za obecność Zbyszka na tym " pełnym łez padole ". i za to, że dalej możemy grać we wszystko co jest do zagrania.

Anatol B.