UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale czemu mają się podzielić? Uczyli się, robili staż, to teraz zarabiają. Że co, skończyłeś podstawówkę, puszczasz bąki w kanapę i oczekujesz, że ludzie złożą się na twój marny żywot? Komuna już za nami. Nie wiesz co robić? Idź do roboty.
precz_kumuna