UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No Zbyniu, miałeś szczęście... z tą Szwajcarią nie przesadzaj, bo to niby mówią cudze chwalicie a swego nie znacie, ale jak Ci tam było jak piszesz ' jak w raju, choć te miejsca sąsiadują ze sobą, to jednak lepiej Cię widzieć tu na Ziemi niż w rajskich obłokach. Bardzo ładne podziękowania dla personelu medycznego, aż chce się chorować, by to samemu sprawdzić, bo to raczej rzadki przypadek by pacjent był zadowolony z tak trudnej I odpowiedzialnej pracy lekarzy I pielęgniarek

Staruszek portier